Gizlilik Sözleşmesi

Lütfen bu Web Sitesi’ni kullanmadan önce Gizlilik Politikası’nı dikkatle okuyun.

Çağrı Endüstri A.Ş, web sitesi kullanıcılarının gizliliğini ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini oldukça ciddiye alır. Kişisel bilgilerinizin Çağrı Endüstri A.Ş tarafından işleme sokulduğu durumlarda Çağrı Endüstri A.Ş’nin amacı, gizliliğinizin korunduğundan ve kişisel bilgilerinize gereken özenin gösterildiğinden daima emin olmanızı sağlamaktır.Bu beyanatın amacı, Çağrı Endüstri A.Ş’nin sizinle ilgili elde ettiği kişisel bilgilere ilişkin kullanım prensiplerini belirtmektir. Web sitesine erişim sağlayarak aşağıdaki koşulları kabul ediyorsunuz: Koşulları kabul etmediğiniz takdirde, web sitesini kullanamazsınız.Çağrı Endüstri A.Ş, kişisel bilgi toplama ve kullanmaya dair uygulanabilir olan Türkiye’nin tüm veri koruma kanunlarına uyacaktır.Çağrı Endüstri A.Ş ad, soyad, e-posta adresi, ikamet edilen ülke ve web sitesinin kullanıcıları tarafından gönüllü olarak verilen başka bilgiler gibi kişisel bilgileri toplar. Tarafınızdan sağlanan kişisel bilgiler; pazarlama, satış ve ürün geliştirmenin yanı sıra, talep ettiğiniz bilgileri ve hizmetleri sağlama amacıyla da işleme sokulacaktır. Çağrı Endüstri A.Ş, Türkiye içinde veya dışında ikamet eden üçüncü şahıslara, örneğin isteklerinizi işleme sokmak ve taleplerinizi karşılamak amacıyla ürünlerimizden birinin dağıtımcısına, kişisel bilgi verebilir.

Çağrı Endüstri A.Ş bu web sitesinde bağlantıları bulunan harici web sitelerinin içeriklerinden veya gizlilik uygulamalarından hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Çağrı Endüstri A.Ş bu Gizlilik Politikası’nın koşullarını istediği zaman değiştirebilir.

Çağrı Endüstri A.Ş’nin kişisel bilgilerinizi işleme sokmasına dair herhangi bir sorunuz varsa, Çağrı Endüstri A.Ş’yle bu adresten temas kurabilirsiniz.

Çağrı Endüstri Anonim Şirketi

Adres : Davutpaşa Cad. No: 14/1 34010 Topkapı - İSTANBUL - TÜRKİYE
Telefon : +90 212 444 00 42 - +90 212 544 50 55
Belgegeçer(Faks) : +90 212 567 14 16 - +90 212 501 54 08
E-Posta : [email protected]